100% PLANT PROTEIN 900g Scitec Nutrition

Obrázek produktu není dostupný
499 Kč
na dotaz
Kód produktu: M-1785
NázevPříchuťStavCena s DPH
100% PLANT PROTEIN 900g Scitec Nutrition prichut Čokoláda-pralinkaČokoláda-pralinkana dotaz 499 Kč

100% Plant Protein

Z výjimečně čistého pisane® bílkovinného izolátu!

 

MICHELLE BRANNAN
IFBB British Grand Prix 1st place, IFBB Nordic Pro 2nd place
Team Scitec

BEZ OBSAHU MLÉKA

BEZLEPKOVÝ

BEZ GMO

BEZ LAKTÓZY

VÝROBEK ROSTLINNÉHO PŮVODU

VEGANSKÝ PRODUKT

ZE 100% HRACHOVÉ BÍLKOVINY

 

Hrachová bílkovina patří, co se týče nutričních hodnot, mezi nejlepší bílkoviny rostlinného původu. Vědecké výzkumy poukazují na to, že její profil esenciálních aminokyselin ji činí ideální pro konzumaci lidmi. Vynikajícím obsahem glutaminu, lysinu a BCAA je podobná syrovátkové bílkovině, z pohledu obsahu argininu je mnohem lepší než syrovátková bílkovina. Poměr trávení hrachové bílkoviny je velmi velký, u lidí 98%. Navíc tato bílkovina účinně potlačuje pocit hladu, z toho důvodu, že se pomalu tráví, na druhé straně proto, že přímo působí na faktory plnosti.

100% Plant Protein je založen na jedné z nejlepších, velmi čisté surovině: na belgickém Pisane® hrachovém bílkovinném izolátu, který pochází z pěstovaného žlutého hrachu z daného regionu. Je absolutně přírodní a bez GMO, s přibližně 90% obsahem bílkovin. Získávání probíhá na základě jedinečného mokrého procesu, bez použití organických rozpouštědel a hexanu. Pěstovaný hrách nevyžaduje hnojení a zalévání umělými hnojivy, z pohledu na životní prostředí je velmi "zelený", a protože hrachová úroda je z daného regionu, jeho "uhlíková stopa" je nízká.
 

 

SARA BACK
IFBB Bikini Pro, 2016 Phil Heath Pro 2nd place,
2015 Neva Pro Show 1st place
Team Scitec
Ne každý toleruje bílkoviny živočišného původu, zvláště ne mléčné bílkoviny. Pro ně nabízí řešení náš 100% Plant Protein! Pokud ti ale živočišné bílkoviny nedělají žádné problémy, tato hrachová bílkovina může být i tak dobrým doplňkem. Doporučuje se pravidelná rotace bílkovinných zdrojů (v jednom týdnu syrovátka, další týden hrách, atd.). Protože 100% Plant Protein je krémový a sladký, lze z něj připravit chutný nápoj. Jeho svět chutí je jedinečný! Svým 21gramovým obsahem bílkovin vysoké kvality v každé dávce je vynikající formulí, vhodnou jako energetický nápoj před tréninkem a regenerační nápoj po tréninku. Bílkoviny obsažené v produktu přispívají k růstu svalové hmoty a k jejímu zachování, stejně jako k udržování normálního stavu kostí.
 

Položit dotaz k produktu 100% PLANT PROTEIN 900g Scitec Nutrition

Mohlo by Vás zajímat

Loading...