BCAA PLUS 400g Iron Horse prichut Kiwi

Obrázek produktu není dostupný
599 Kč
na dotaz
Kód produktu: 4293
Výrobce: Iron Horse

BCAA PLUS je ​​moderní vzorec větvených aminokyselin, které jsou bez sacharidů. Výsledkem je, že jejich použití se doporučuje jak během dne tak i před spaním. Je určen pro každého, kdo je v současné době v objemové dietě nebo redukční. Je to geniální směs L-leucinu, L-valinu a L-isoleucinu v poměru 1,3: 0,9: 0,8, který podporuje proces regenerace organismu, má obrovský dopad na rekonstrukci poškozených svalových vláken, stejně jako obnovení schopnosti anabolické.

S BCAA PLUS zapomenete, co je to katabolismus vyplývající z únavy tréninku a po tréninku.

Na trhu existuje mnoho produktů, které obsahují aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, ale ani jeden není takovým garantem svalové hmoty díky svému složení jako BCAA PLUS.

Beta Alanin nebo vitamíny skupiny B, mají významný vliv na zvýšení energetické hladiny, a tím urychlit zotavení, takže jsme schopni vést intenzivnější, ale přesto účinný silový trénink.

Jak je dobře známo, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří téměř 30% lidských svalů, a proto je jejich doplňování nutné.

Doporučené dávkování:

Rozpusťte 2 odměrky (10 g) ve sklenici vody. Užívejte před a ihned po tréninku.


Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepte! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
 

Položit dotaz k produktu BCAA PLUS 400g Iron Horse prichut Kiwi

Mohlo by Vás zajímat

Loading...