TRI CREATINE MALATE 300g Biotech

Obrázek produktu není dostupný
na dotaz
Kód produktu: M-455
Výrobce: BioTech USA

Tri Creatin Malate oproti Creatine Monohydrate ukazuje velký rozdíl hlavně v tom, že neváže vodu v buněčných stěnách. V žaludku se dělí na kreatin a kyseliny jablečné.

Tri kreatin malát je sloučenina tvořená vazbou tří molekul kreatinu s jednou mole-kulou kyseliny jablečné.

rychlé vstřebávání kreatinu
zvyšuje tvorbu ATP
zvyšuje sílu a vytrvalost

Tri kreatin malát je sloučenina tvořená vazbou tří molekul kreatinu s jednou mole-kulou kyseliny jablečné. V žaludeční kyselině se vazba rozpadne a uvolní se čistý kreatin (ne kreatin monohydrát) a kyselina jablečná. Obě látky se okamžitě vstře-bávají skrze střeva. Kyselina jablečná podporuje tvorbu energie, která je podstatná pro řádný výkon svalů, a podporuje účinnější tvorbu ATP (adenozín trifosfát). Kro-mě toho kyselina jablečná působí jako katalyzátor v Krebsovu cyklu, kde se tuky a glukóza mění na energii.

Tri kreatin malát se lépe rozpouští ve vodě, než kreatin monohydrát, zabraňuje možným žaludečním těžkostem a je účinnější v ATP cyklu. Tato sůl kreatinu nezadržuje vodu jako kreatin monohydrát, přestože neobsahuje molekuly vody. Proto veškerá hydratace a objemový růst se objeví ve svalových buňkách a ne v žaludku, a tak se odstraní i nepříjemné nadýmání. Ti, kteří už vyzkoušeli tri kreatin malát, potvrzují zvýšení vytrvalosti a rychlejší regeneraci po intenzivním tréninku.


Dávkování:

Smíchejte 5 g přípravku s 200ml vašeho oblíbeného nápoje, a užívejte 20 minut před tréninkem.


Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepte! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
 

Položit dotaz k produktu TRI CREATINE MALATE 300g Biotech

Mohlo by Vás zajímat

Loading...